• Info@rsi-group.ir

  • 021-88972251-2

مشاوره,طراحی و نظارت

فعالیت‌های این گروه در چارچوب نظارت بر اجرای عملیات ساختمانی از طریق پروانه اشتغال بکار حقوقی مهندس، نظارت عالیه و مقیم در رشته‌های معماری، سازه، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی می‌باشد
گروه نظارت عالیه و مقیم، با بهره‌مندی از کارشناسان با تجربه و متخصص در مراحل اجرایی پروژه‌های مختلف نسبت به ارائه خدمات مهندسی ارزش، برنامه‌ریزی و تعیین روش اجرای کار، کنترل پیشرفت عملیات، بازدیدهای مستمر از کارگاه، ارزیابی پیمانکاران ذیصلاح، ابلاغ دستورالعمل‌های نظارتی، مستندسازی در بسته‌های نرم افزاری و بطور شاخص خدمات کنترل کیفیت را ارائه می‌نمایند.
شایان ذکر است در بسیاری از پروژه‌ها ارائه خدمات مذکور، علاوه بر تحقق اهداف مورد نظر، ارزش افزوده قابل توجهی را متوجه ذینفعان پروژه نموده‌است
وقوع زلزله در سال‌های اخیر موجب بروز خسارت‌های جانی و مالی زیاد شده است. از آن‌جا ‌که بیشتر مناطق ایران جزء نواحی زلزله‌خیز می‌باشد، احداث ساختمان‌های سبک و مقاوم در برابر زلزله از اهمیت بسزایی برخوردار است. طراحان سازه این گروه با نگرشی تخصصی و دقيق، تمام راه حل‌هاي موجود در طراحي یك سازه براي نیل به طراحي بهینه را مد نظر قرار می‌دهند.
متخصصان ما در طراحي سازه با بهره‌گیری از روش‌هاي تحليل پيشرفته و با در نظر گرفتن دقیق سود و مزاياي اقتصادي كارفرمايان و صاحبان پروژه و با بکارگیری تکنیک‌های کارآمد و محاسباتی در بهینه‌سازی رفتار سازه به دنبال بررسی و ارائه سیستم ایمن و اقتصادی برای مقابله با نیروهای ناشی از زلزله هستند که علاوه بر رعایت کلیه ضوابط و بندهای آئین نامه‌ها، کاملا مستند و قابل دفاع ‌باشند.
در روند طراحی، داشتن اطلاعات کافی از اعضاء سازه و حالت‌های رفتاری آنها شرط اصلی و پیش نیاز مدل‌سازی یک سیستم باربر مناسب است. این سیستم ضمن آن که باید کارآمد، اقتصادی و کاهش دهنده اثرات ارتفاع باشد، لازم است شرایط بهره‌برداری را نیز به بهترین وجه ارضا نماید.
ایجاد تغییرات در نقشه اولیه سازه، به دلیل تجدید نظر در خواسته‌های کارفرما و یا مهندس معمار معمولا اجتناب‌ناپذیر است. در این صورت اعمال اصلاحات و یا گاهی تغییرات اساسی سازه‌ای موجب بازنگری کامل در طراحی می‌شود و گروه‌های تخصصی ما تا پایان اجرای پروژه با همراهی کارفرمایان، خدمات مشاوره و پشتیبانی تخصصی ارائه می‌نمایند.
تاسیسات مکانیکی ساختمان شامل تاسیسات گرمایی؛ تاسیسات سرمایی؛ تاسیسات بهداشتی (آب و فاضلاب)؛تاسیسات تهویه مطبوع ؛تاسیسات استخر(استخر؛جکوزی؛سونا)؛تاسیسات آتش نشانی (اعلام حریق ؛ اطفا حریق) تاسیسات گازرسانی و مباحث دیگری نظیر آسانسور؛پله برقی، فواره و آبنما؛تاسیسات گازهای طبی، سیستم‌های بخار میباشد.
تاسیسات مکانیکی به شاخه های مختلفی مانند صنعت، ساختمان، ورزشی، درمانی و مانند این ها تقسیم می شود.در مورد تاسیسات مکانیکی نظرات مختلفی وجود دارد اما می توان گفت:تاسیسات مکانیکی دانش مبارزه با طبیعت است. بر خلاف جاذبه آب را بالا کشیدن، گرما در فصل سرد و سرما در فصل گرم، هوای تازه در اجتماعی از انسانها، تخلیه گازها از محل تولید و... . تاسیسات مکانیکی دانش رفاه جانداران در مبارزه ای تمام عیار با طبیعت است
در تعریف تاسیسات الکتریکی می‌توان گفت طراحی سیستم‌های سیم کشی اماکن مسکونی و مراکز صنعتیو شامل مباحثی مانند روشنائی؛ برقرسانی؛تلفن ؛ آنتن مرکزی؛سیستم اعلام حریق ،شبکه رایانه ای ، منبع تغذیه اضطاری و دوربین مداربسته می‌باشد.اطلاعات تماس

گروه مدیریت و ساخت ایرانیان با اتکا به تجربه و علم روز دنیای مدلسازی که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی ساختمان داشته است.

 

بلوار مرزداران-خیابان اطاعتی جنوبی-خیابان مهدی سوم-شماره 42-ساختمان پایدار


88972251-2 (021) 

نقشه