• Info@rsi-group.ir

  • 021-88972251-2

شرکت ستاره ایرانیان

اهمیت آموزش حرفه ای در حوزه معماری و مهندسی ساختمان
تامین نیروی متخصص و ماهر برای اجرای هر برنامه ضرورتی امکان‌ناپذیر است که بدون توجه به آن، سرمایه‌گذاری‌های مادی و انسانی به هدر می‌رود.
آموزش‌های حرفه‌ای سعی در ارائه مهارت خاص به مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی دارد و در محیطی مشابه فضای واقعی فعالیت کسب و کار انجام می‌شود و این آموزش‌ها فراگیران را برای ورود به بازار کار بر ‌اساس نیاز و خواسته های صنعت و تخصص مربوطه آماده می‌سازد.

بزرگترین سرمایه هر سازمان، تخصص و منابع انسانی آن است که باید این مولفه بیش از گذشته تقویت شود. بی شک آموزش به نیروی انسانی جامعه را در زمینه های مختلف تقویت کرده و سرمایه های اصلی کشور را حفظ می کند. هر قدر نیروهای انسانی دارای مهارت و تخصص بیشتری باشند راندمان و بهره وری در تولید و خدمات بالا می رود و از هدر رفتن منابع و سرمایه جلوگیری می کند.

تاریخچه موسسه
این مجموعه آموزشی ، کار خود را از سال1394 در زمینه آموزش مهندسان در حوزه بازرسی فنی و آزمایشگاهی ساختمان ، به عنوان واحد آموزش شرکت مهندسان مشاور پایدارآزما پارس ( تنها دارنده پایه ارشد در حوزه بازرسی فنی و آزمون) آغاز نمود. سپس در سال1395 با ثبت موسسه ستاره ایرانیان و همکاری شرکت پایدارآزما پارس و با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص ، شروع به برگزاری دوره های جامع تر بازرسی فنی و آزمایشگاهی در حوزه پروژه های ساختمانی و صنعتی ، دوره های آمادگی آزمونهای ورود به حرفه” نظیر دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی ( با تشابه 90% با سوالات آزمون سال 95 ) و آمادگی آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی” و همچنین دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ( با آمار شگفت انگیز قبولی 100% داوطلبان شرکت کننده در دوره ) پرداخت .

این موسسه با همکاری شبکه دانشگاههای مجازی جهان اسلام- دارای مدرک معتبر بین المللی در کلیه کشورهای عضو شورای همکاری کشورهای اسلامی- ، اقدام به برگزاری دوره های حرفه ای تئوری-عملی معماری مهندسی ساختمان تحت نظر این نهاد می نماید

همچنین این موسسه با برگزاری دوره های مشترک با موسسه Alliance Registrars ، امکان صدور گواهینامه های بین المللی آکادمی Alliance و BTI کانادا را دارا می باشد.

به یاری خداوند ، این موسسه در راستای گسترش فعالیت های خود ، در نظر دارد حوزه فعالیت آموزشی خود را به تمامی آموزش های مورد نیاز مهندسین ساختمان توسعه دهد.

شعار ستاره ایرانیان :
ما به شما ابزاری موثر و کارآمد جهت رشد و توسعه حرفه ای و دستیابی به احترام و رفاه اجتماعی می دهیم.

We provide you with a tool to earn money and respect.
شماره تماس : 88265057اطلاعات تماس

گروه مدیریت و ساخت ایرانیان با اتکا به تجربه و علم روز دنیای مدلسازی که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی ساختمان داشته است.

 

بلوار مرزداران-خیابان اطاعتی جنوبی-خیابان مهدی سوم-شماره 42-ساختمان پایدار


88972251-2 (021) 

نقشه